- Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Kalsk 91, 66-100 Sulechów,
- Oddział w Lubniewicach, Glisno 123, 69-210 Lubniewice

(+48) 68 385 20 91
sekretariat@lodr.pl

Agata Pilecka
Kategoria:

ueksowcdrprow

 Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu we współpracy z MRiRW oraz Lubuskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Kalsku organizuje drugą edycję ,,Konkursu na Najlepszego Doradcę Ekologicznego’’. Etap wojewódzki prowadzony jest przez LODR w Kalsku. Głównym celem konkursu jest popularyzacja i promowanie najlepszych osiągnięć doradców w zakresie rolnictwa ekologicznego. W ramach tego etapu zostanie wybrany najlepszy doradca, który zostanie zgłoszony do kolejnego etapu- krajowego. Wyboru dokona Komisja Konkursowa powołana przez Dyrektora LODR-u, a do jej zadań należeć będzie m.in. ocena i dokonanie wyboru na podstawie kryteriów określonych w Regulaminie konkursu.

Regulamin konkursu dostępny jest w załączniku. Zachęcamy do zapoznania się z nim i wzięcia udziału w konkursie.
ZGŁOSZENIA DO ETAPU I KONKURSU PRZYJMOWANE SĄ DO 31 SIERPNIA 2021, NA ADRES MAILOWY LUB POCZTOWY LUBUSKIEGO OŚRODKA DORADZTWA ROLNICZEGO W KALSKU.

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku, Kalsk 91, 66-100 Sulechów

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAŁĄCZNIK - Regulamin konkursu