- Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Kalsk 91, 66-100 Sulechów,
- Oddział w Lubniewicach, Glisno 123, 69-210 Lubniewice

(+48) 68 385 20 91
sekretariat@lodr.pl

Agata Pilecka
Kategoria:

 uelodrksowprow

 Lubuski ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku zaprasza dzieci do udziału w konkursie pn.:

SEGREGACJA ŚMIECI W OCZACH DZIECI

  • Celem konkursu jest promowanie wśród dzieci i młodzieży ekologicznego stylu życia
  • Konkurs skierowany jest do dzieci, uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego (klasy od I do VIII)
  • Nie ma limitu osób które mogą wziąć udział w konkursie. Termin i miejsce składania prac: 15 września 2021r., Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku, Kalsk 91, 66-100 Sulechów

Prace należy dostarczać osobiście lub pocztą standardową na powyższy adres wraz z uzupełnionym formularzem zgłoszeniowym oraz RODO. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej www.lodr.pl, w zakładce ,,konkursy,,

  • Zadaniem jest stworzenie obrazu w formacie A3 bloku technicznego, dowolną techniką (farby, kredki, pastele, wyklejanka) przedstawiającego i zachęcającego do prawidłowej segregacji odpadów.
  • Obraz może zawierać elementy 3D- co oznacza, że na płaskim formacie mogą znajdować się przymocowane stale ,,odstające’’ elementy z obrazu.
  • Technika dowolna- oprócz wspomnianych farb, kredek itp. , które posłużą do wykonania obrazu, można użyć elementów np. plastiku, metalu, gwoździ, szkła itp. Do wykonania elementów 3D połączonych na stale z obrazem.

 Zgłoszenia do konkursu wraz z pracami należy dostarczyć do Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kalsku do dnia 15 września 2021r.

Kontakt:
Agata Pilecka, tel. 516 177 411, e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY!!!!!

Załącznik:
Regulamin Konkursu
Rodo