- Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Kalsk 91, 66-100 Sulechów,
- Oddział w Lubniewicach, Glisno 123, 69-210 Lubniewice

(+48) 68 385 20 91
sekretariat@lodr.pl

Janusz Kupiński
Kategoria:

lodr bez ta

 

Lubuski Ośrodek Doradztwa rolniczego w Kalsku zaprasza na szkolenie Legalne zatrudnianie pracowników w rolnictwie, które odbędzie się 18 listopada 2021 roku o godz. 10.00 w siedzibie Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Kalsk 91.

Szkolenie skierowane jest do rolników, mieszkańców obszarów wiejskich oraz doradców rolniczych i ma dostarczyć podstawową wiedzę oraz informacje o zasadach zatrudniania, zarówno obywateli polskich jak i cudzoziemców, ich legalnego pobytu na terenie RP oraz zasadach ubezpieczenia obowiązujących przy zatrudnianiu pracowników. Wykładowcami będą bardzo dobrzy specjaliści w tej dziedzinie, przedstawiciele takich instytucji jak: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowa Inspekcja Pracy oraz Straż Graniczna.

Szkolenie odbędzie się w systemie hybrydowym, tzn. stacjonarnie oraz zdalnie. Dla uczestników biorących udział stacjonarnie przewidziany jest konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, serwis kawowy oraz obiad.

Na szkolenie należy się zgłosić poprzez stronę https://www.lodr.pl/szkolenia-pzdr/harmonogram-szkolen

Osoba do kontaktu: Janusz Kupiński, tel. 518301649, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.