- Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Kalsk 91, 66-100 Sulechów,
- Oddział w Lubniewicach, Glisno 123, 69-210 Lubniewice

(+48) 68 385 20 91
sekretariat@lodr.pl

Joanna Kasprzak-Dąbrowska
Kategoria:

lodr bez ta

Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku zaprasza na szkolenie pt.: „Fundusze sołeckie”, które odbędzie się 14 grudnia 2021r. w siedzibie Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Kalsk 91.

Niniejsze szkolenie skierowane jest do sołtysów, rolników, mieszkańców obszarów wiejskich, doradców rolniczych oraz wszystkich osób zainteresowanych w/w tematyką.

Wykładowcą będzie przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Świebodzinie - Pan Bogusław Gordzelewski, Inspektor ds. obrony, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego, gospodarki finansowej sołectw i komitetów osiedlowych, OSP.

Spotkanie odbędzie się hybrydowo, tj. stacjonarnie - w siedzibie Lubuskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kalsku oraz zdalnie - za pośrednictwem platformy internetowej - Microsoft Teams. Na szkolenie należy zapisywać się poprzez harmonogram szkoleń dostępny na stronie www.lodr.pl/szkolenia-pzdr/harmonogram-szkolen . Proszę zwrócić uwagę czy zapisujecie się Państwo jako uczestnik stacjonarny czy on-line. Tylko uczestnicy on-line otrzymają link do wydarzenia.

Dla uczestników biorących udział stacjonarnie przewidziany jest serwis kawowy.

Do pobrania: program szkolenia

Osoba do kontaktu:
Joanna Kasprzak-Dąbrowska
tel. kom. 513 978 902
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.