- Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Kalsk 91, 66-100 Sulechów,
- Oddział w Lubniewicach, Glisno 123, 69-210 Lubniewice

(+48) 68 385 20 91
sekretariat@lodr.pl

Rafał Szklarz
Kategoria:

LCPR baner

Ruszył nabór do 2 edycji mapy lubuskich producentów – Nawigator Lubuski Lubuskiego Centrum Produktu Regionalnego. Mapa zostanie wydana w wersji papierowej i będzie rozpropagowywana wśród mieszkańców oraz turystów odwiedzających województwo lubuskie.

Mapa ma na celu uświadomienie jak wiele producentów wytwarza produkty regionalne na terenie naszego województwa, a także gdzie można wykonać kompleksowe zakupy lubuskich produktów regionalnych.

Aby pojawić się na mapie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie internetowej Lubuskiego Centrum Produktu Regionalnego w zakładce Nawigator http://lcpr.pl/nawigator

Do wypełnienia formularzy serdecznie zapraszamy wszystkich producentów, wytwarzających produkty spożywcze; rękodzielników, osoby prowadzące miejsca agroturystyczne oraz osoby prowadzące miejsca sprzedaży produktów regionalnych.

Warunkiem koniecznym pojawienia się na mapie jest prowadzenie działalności związanej z lubuskimi produktami regionalnymi na terenie województwa lubuskiego

Prosimy o wypełnienie formularza również osoby, które pojawiły się w 1 edycji mapy!

Formularz zgłoszeniowy: https://lcpr.pl/nawigator/

NABÓR TRWA DO 14. LUTEGO DO GODZINY 9:00

Po więcej informacji odnośnie tworzonej publikacji zapraszamy do kontaktu z Lubuskim Centrum Produktu Regionalnego- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na stronie:

https://lcpr.pl/nabor-do-2-edycji-mapy-lubuskich-producentow-nawigator-lubuski/